Warsztaty z Marcinem Szpakiem „Portret” odbędą się 15 lipca w siedzibie Fundacji Fotografistka przy ulicy Pomorskiej 68A/1 w Bydgoszczy

Warsztaty z Marcinem Szpakiem, „Portret”

Marcin Szpak absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej na Wydziale Fotografii, gdzie uczył się sztuki fotografowania między innymi pod okiem Krzysztofa Gierałtowskiego zaprasza na analogowe warsztaty portretowe przy użyciu aparatu Linhof Color. Na zajęciach nauczycie się jak przy wykorzystaniu jednego źródła światła stworzyć jedyny niepowtarzalny portret, omówicie portfolia uczestników i podyskutujecie na temat fotografii.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy:

info@fotografistka.pl

Marcin Szpak (ur. 1978), absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej na Wydziale Fotografii, rocznik 2008. Jego projekty artystyczne przeplatają się z pracą komercyjną, w ramach której porusza się w obszarze fotografii i filmu. Przez wiele lat budował swoje portfoliobiorąc udział w sesjach zdjęciowych zarówno w kraju jak i zagranicą. Niezależne projekty to: Radiograph, Very Twisted Kingdom, Sfinks, Silent, Stardust, Deep Blue, Four Seasons, Tabula Rasa.

Zdjęcia Artysty to wizje balansujące na granicy rzeczywistości i halucynacji. Tworzy świat fantazji trochę okrutny, trochę erotyczny. Znajdziemy w nim portrety, przedmioty, modę, niecodzienną rejestrację rzeczywistości. Poszczególne sesje zamyka w ramach projektów, które opowiadają różne historie. Jego prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach w kraju i zagranicą.

Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy.


https://marcinszpak.com/

https://www.instagram.com/marcinshpaq/

https://www.behance.net/HooDooo


15 lipca, sobota

godz. 12:00-16:00


Fundacja Fotografistka

ul. Pomorska 68A/1

Bydgoszcz